Rezervujte se předem na všechny skupinové lekce.

Nové rezervace, změnu nebo zrušení rezervace provádějte pouze přes webové rozhraní, telefonicky na telefonním čísle 581 215 031, 777 838 917 nebo osobně prostřednictvím objednávkového formuláře na recepci AVEčka. Na SMS, e-mail, Facebook, Skype a jiné komunikační prostředky nebude brán zřetel. Při nové rezervaci nám automaticky sdělte i telefonní kontakt, na kterém vás případně zastihneme.

Typy rezervací a jejich priority (vše Vám rádi vysvětlíme osobně na recepci AVE):

  1. Webová rezervace – je nutné mít zřízený účet s dostatečným kreditem. Zřízení se provádí osobně na recepci s vkladem vratné zálohy 200,--Kč.

  2. Placená rezervace – je možno provést pouze s platnou permanentkou nebo při zaplacení ceny vstupného na skupinovou hodinu. Převádění rezervace probíhá na objednávkovém formuláři, který je na recepci.

  3. Neplacená rezervace – mají nejnižší prioritu a je nezávazná jak pro zákazníka, tak pro fitcentrum.

V případě zaplnění kapacity hodiny mají webové a placené rezervace přednost před rezervacemi neplacenými!

Rušení rezervací provádějte pouze osobně nebo telefonicky, a to nejpozději do 9 hodin ráno v den, kdy se uskuteční rezervovaná hodina. Později vám bude účtován poplatek.

Skupinové lekce se konají v minimálním počtu 3 předem rezervovaných zákazníků. V případě, že nebude na lekci rezervován tento počet, bude hodina zrušena. O zrušení budou rezervovaní zákazníci informováni telefonicky (pokud nám při rezervaci zadali telefonní kontakt).

Do posilovny i sálu na skupinové lekce je povolen vstup pouze v čisté sportovní obuvi a s ručníkem. Pokud obsluha nebo instruktor zjistí, že zákazník má špinavou obuv, bude ihned vykázán bez náhrady.

Objednáním na skupinovou lekci zákazník souhlasí s těmito podmínkami.

Fitness AVE

 Adresa : Tovární 5, Přerov

 Email : info@fitnessave.cz

 Telefon : +420 581 215 031

 Mobil : +420 777 838 917

Jsme členem ČKF - Česká komora fitness

©2021 Fitness AVE