Výzva ke změně

Výzva ke změně

Chcete zkusit celkovou proměnu? Jak fyzickou, tak psychickou? Máme pro vás řešení - 90tidenní fitness program, během něhož budete mít možnost máknout na své postavě pod vedením naší nejúspěšnější fitnessky, mistryně světa Leni Červené-Bořutové a fitness trenéra Lukáše Chrasciny. Nastavíme vám trénink podle vašeho gusta a našich zkušeností, navrhneme změnu stravovacích návyků i myšlení.

Na začátku Výzvy změříme složení vašeho těla na přístroji Bodystat. Poté provedeme konzultaci stravy a pohybových aktivit. Určíme si reálný cíl a kroky, které k tomuto cíli povedou. Při sestavování vzorového týdenního jídelníčku je zohledněn váš dosavadní životní styl. Výsledky každého dalšího měření na Bodystat (jsou celkem 4 - měření se opakuje každý měsíc) budeme s vámi konzultovat. Budeme s vámi konzultovat v průběhu celého programu i změny ve stravovacích a pohybových návycích. Poslední měření bude na konci Výzvy, které nám odhalí, jak účinné byly změny na vaší postavě.

Během 3 měsíců dostanete množství informací, jak byste do budoucna měli fungovat, abyste byli spokojení se svou postavou a nedocházelo k jojo efektu. S fyzickou zátěží, kterou si projdete, souvisí i zdravotní stav. Naše cvičení není nastaveno tak, abyste si za každou cenu ničili organismus. Naopak. Budete cvičit podle zásad zdravotního cvičení. Neslibujeme nesmysly typu „za 1 měsíc zhubnete 11 kg“. Dopředu totiž nelze říct kolik kdo zhubne nebo přibere. Tohle bude záležet pouze na vás a vaší vůli (samozřejmě s ohledem na genetické předpoklady). Je možné, že tento program bude startovní čárou k vaší vysněné postavě, kterou v budoucnu dosáhnete i bez nás. Cesta je cíl! My vám ukážeme cestu, jak toho všeho dosáhnout. Na začátku cesty vás budeme „držet za ruku“. Té cestě musíte věřit a mít pevnou vůli změnit zaběhnuté stereotypy.

Nyní už je to pouze na vás. Stačí zavolat na číslo 581 215 031 a objednat si první návštěvu, kde se dozvíte vše podstatné.

Date

22. leden 2015

Categories

Aktivity

Fitness AVE

 Adresa : Tovární 5, Přerov

 Email : info@fitnessave.cz

 Telefon : +420 581 215 031

 Mobil : +420 777 838 917

Jsme členem ČKF - Česká komora fitness

©2021 Fitness AVE