Let's #BEACTIVE

Let's #BEACTIVE

S hrdostí oznamujeme, že Fitness AVE Přerov bylo vybráno jako jedno z 11 fitness center v ČR, do celoevropského projektu, jehož cílem je přesvědčit neaktivní dospělé, aby se více hýbali a tím vedly zdravější život. Více informací na https://komorafitness.cz/beactive/beactive-informace/              

Fyzická nečinnost je čtvrtým největším rizikovým faktorem pro předčasnou úmrtnost a v Evropě jsou náklady s ní spojené odhadovány na 80,4 miliardy EUR ročně.

Pojďte na sobě makat! AVEčko pro nové zákazníky program na 6 týdnů + 6 měsíců. Prvních šest týdnů jsme připraveni Vás podporovat, radit, konzultovat. Pomůžeme vám vybrat vhodnou pohybovou aktivitu, která vás bude bavit.  Probereme s Vámi vše důležité, aby se pro vás stalo cvičení pravidelnou radostí. Pomůžeme Vám naistalovat aplikaci Let’s #BEACTIVE, speciálně vyvinutou firmou Technogym pro tento projekt. Vše ale záleží jen a jen na vás a vaší pevné vůli. Můžete cvičit s trenérem, sami nebo ve skupině. Aspoň 2x – 3x týdně, aby to mělo smysl. Navíc máme pro vás připravenou speciální permanentku 10+2vstupy, kde 2 vstupy do AVE jsou zdarma. Po šesti týdnech už to bude jen a jen na vás. S dotazem se na nás můžete obrátit kdykoliv. Když vše zvládnete, čeká vás odměna ve formě klubového členství v AVEčku na rok zdarma. A ještě jedno překvapení na závěr.

 

Date

12. listopad 2018

Categories

Aktivity

Fitness AVE

 Adresa : Tovární 5, Přerov

 Email : info@fitnessave.cz

 Telefon : +420 581 215 031

 Mobil : +420 777 838 917

Jsme členem ČKF - Česká komora fitness

©2019 Fitness AVE