Aktuality

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Po 2 měsících se konečně dočkáme, den D nastane ve čtvrtek 3.12.2020, kdy budeme připraveni dát do cajku vaše "zdecimovaná" těla :-D

Jako na jaře budou mírná omezení, která Vás snad neodradí od návratu k pravidelnému cvičeni. Do posilovny je omezení jeden cvičící na 15m2 - máme velké prostory, takže to ani nemá cenu řešit. Skupinové hodiny jsou omezeny na 9 cvičících a 1 instruktor. Tam si prosím co nejdříve rezervujte místa a to buď přes webové rezervace (pokud máte vyřízené přihlášení) nebo smskou na tel. 724764701. Ostatní telefonní čísla budou do 3.12. mimo provoz. Šatny i sprchy by měly být k dispozici a s rouškami to bude jako na jaře. Dezinfekce na ruce i na nářadí je nachystána. Mimo to se prostory pravidelně dezinfikují při úklidu a každou noc ionozinérem. Další důležité info budeme přidávat zde, případně na FB a Instagram.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Od pátku 9.10.2020 jsou fitness centra uzavřeny pro veřejnost rozhodnutím vlády. V případě rozvolňování těchto opatření vás budeme informovat prostřednictvím Facebookové stránky Fitness AVE nebo zde na webových stránkách. Všechny platné permanentky k 9.10.2020 jsou pozastaveny a jejich platnost začne běžet po znovuotevření AVEčka. Zatím ke cvičení můžete využívat námi natočená videa v uzavřené Facebookové skupině Fitness AVE Outdoor (nutno požádat o vstup do skupiny), která jsme točili při jarním lockdownu. Ke cvičení budete využívat použe váhu vlastního těla a případně nějaké běžné pomůcky, které má doma každý. 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Počínaje pondělím 25.5.2020 dochází k dalšímu uvolnění podmínek v provozu AVEčka. Nově budou zpřístupněny šatny a sprchy! Dále se dovoluje maximální kapacita skupinových hodin, prodej všeho co nabízíme z doplňků výživy na recepci. Cvičení bez roušek už nějakou dobu trvá. Zůstává povinnost dezinfikovat ruce při příchodu a odchodu, otírat, očistit a dezinfikovat nářadí a lavičky, které zákazník potřísnil potem, povinnost používat ručník na pot všude kde sedím nebo ležím, používat roušky na recepci a tam kde dochází ke kumulaci necvičících, a dodržovat 2m odstupy tam kde to jde. 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

V pátek 8.5.2020 je státní svátek. AVEčko je otevřeno od 10:00 do 18:00. Ze skupinových cvičení je od 17:00 do 18:00 Move It (kruháč) - nutná rezervace místa!

 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
Milí zákazníci,
 
OTEVŘENO: je středa a máme třetí den otevřeno "s podmínkami". Obavy mnohých z vás, že bude narváno se nepotvrdili. Spíše naopak. Takže se nebojte dojít jak do posilovny, tak na skupinovky. Posilovna se dá zvládnout i s rouškou a skupinovky jsme přizpůsobili, tak aby to nebylo brutální kardio, kde byste se v roušce dusili.
 
PERMANENTKY: všichni, kdo jste měli platné permanentky, tak je prodlužujeme o dobu nuceného zavření. Co to znamená? U vstupových permanentek prodlužujeme jejich platnost o 45 dnů. Časové jsou malinko složitější, ale pokusím se vysvětlit - pokud jsme měli měsíční permici (31 dnů) a měli jste k 13.3.2020 (den zavření) vyčerpáno 10 dnů, tak vám nabíhá zbývajících 21 dnů dnem otevření tj. 27.4.2020. Je to srozumitelné?
 
PÁTEK (SVÁTEK): na tento pátek tj.1.5.2020 připadá Svátek práce a my máme pro vás otevřeno jako o víkendu 10:00 - 18:00, a ze skupinovek pojede od 17:00 Move It (kruháč) s max.počtem 8 lidí.

Fitness AVE

 Adresa : Tovární 5, Přerov

 Email : info@fitnessave.cz

 Telefon : +420 581 215 031

 Mobil : +420 777 838 917

Jsme členem ČKF - Česká komora fitness

©2020 Fitness AVE