Aktuality

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Od září rozjíždíme nový rozvrh skupinových hodin na našem velkém žlutém sále. Najdete tam klasiku jako Fitbox, Move It (což je kruháč), Tabatu (obdoba kruháče), Fitbike, Power jógu, a také novinky - TABATA + ABS (to je cvičení zaměřené malinko více na břišáky), Core balanc (cvičení s nestabilním nářadím), Just dance (taneční hodina) a Kids FitGymnastic (cvičení pro děti ve věku 3-6 let). Objednávejte na čísle 581215031 nebo si nechte zřídit na recepci webové rezervace, aby pro vás byly rezervace hodin co nejpohodlnější. 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Po více než půlroce jsme se dočkali a Fitness AVE může být otevřeno pro veřejnost. Jako 14 dní v prosinci a minulý rok na jaře, budou první týden mírná omezení, která vás snad neodradí od cvičení. Omezení se týkají počtu cvičících v jednu chvíli a to v posilovně 1 osoba na 15m2 a na sále max. 10 osob ve 2m rozestupech. Testy má většina z vás ze zaměstnání, tak si prosím doneste potvrzení od zaměstnavatele. Případně si můžete donést svůj test (nebo zakoupit u nás) a otestovat se u nás. Očkovaní mají průkaz a ti co prodělali covid-19 v posledních 90 dnech máte potvrzení (sms či email) o pozitivním testu. Další týden od 24.5. počítáme, že se podmínky zase ještě více uvolní. Veškeré aktuální podmínky naleznete přímo v AVEčku na recepci. V celém prostoru fitcentra naleznete spoustu dezinfekce, kterou použijete po odcvičení na dezinfekci cvičebního nářadí. Prosíme o dodržování rozestupů 2m a dodržování doby cvičení 90 minut, aby jste si mohli zacvičit všichni.

Nevyčerpané permanentky, které jsme dnem uzavření pozastavili, tak začínají od 17.5.2021 zase běžet, tak dejte pozor, ať vám neprojde platnost! Dle informací z Multisportu, od pondělí začínají zase platit benefitní Multisport karty. Karty Activepass budou platit až od 1.6.2021.

A dnešním dnem jsme také zprovoznili webové rezervace na skupinové hodiny pro ty z vás, kteří máte přihlášení. Kdo přihlášení nemá, má možnost si rezervovat místo na skupinovku během víkendu 15.5.-16.5. smskou na číslo 724764701. Od pondělí 17.5. už na čísle 581215031, které je přímo na recepci AVEčka.

 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Od 18.12.2020 jsme opět zavřeni. Vaše permanentky jsou pozastaveny a rozběhnou se po otevření, které nevíme kdy nastane.

Protože nás tento stav netěší, připojili jsme se k iniciativě "Klik za fair play". Můžete se také připojit a to dvěma způsoby:

1. stavíte se k nám do AVEčka 18.12., 19.12. nebo 20.12. mezi 9:00 - 11:00 nebo 15:00 - 17:00 a uděláte min. 1, max. 100 kliků (můžeme Vás u toho vyfotit a zveřejnit na našem Insta a FB) a poté provedeme registraci na www.klikzafairplay.cz.

2. doma uděláte 1-100 kliků, opět možné foto, které nám pošlete zprávou na FB nebo Insta a my vás zveřejníme, a provede registraci na www.klikyzafairplay.cz 

 

Také jsou pro Vás zpřístupněny videa se cvičením na našem Facebooku v uzavřené skupině Fitness AVE outdoor, podle kterých si můžete doma pořádně zamakat s vlastní vahou a drobnými pomůckami, které doma každý najde. A pokud nás podpoříte v této těžké době, kdy jsme odstřiženi od příjmů, ale náklady nám pořád běží (vláda sice slibuje podporu, nicméně ta zdaleka nestačí na pokrytí již tak osekaných nákladů na minimum), můžete nás podpořit poplatkem 98Kč za jedno video na účet 1209484004/2700. Za každou podporu děkujeme, jsme za ni vděčni. 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Po 2 měsících se konečně dočkáme, den D nastane ve čtvrtek 3.12.2020, kdy budeme připraveni dát do cajku vaše "zdecimovaná" těla :-D

Jako na jaře budou mírná omezení, která Vás snad neodradí od návratu k pravidelnému cvičeni. Do posilovny je omezení jeden cvičící na 15m2 - máme velké prostory, takže to ani nemá cenu řešit. Skupinové hodiny jsou omezeny na 9 cvičících a 1 instruktor. Tam si prosím co nejdříve rezervujte místa a to buď přes webové rezervace (pokud máte vyřízené přihlášení) nebo smskou na tel. 724764701. Ostatní telefonní čísla budou do 3.12. mimo provoz. Šatny i sprchy by měly být k dispozici a s rouškami to bude jako na jaře. Dezinfekce na ruce i na nářadí je nachystána. Mimo to se prostory pravidelně dezinfikují při úklidu a každou noc ionozinérem. Další důležité info budeme přidávat zde, případně na FB a Instagram.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Od pátku 9.10.2020 jsou fitness centra uzavřeny pro veřejnost rozhodnutím vlády. V případě rozvolňování těchto opatření vás budeme informovat prostřednictvím Facebookové stránky Fitness AVE nebo zde na webových stránkách. Všechny platné permanentky k 9.10.2020 jsou pozastaveny a jejich platnost začne běžet po znovuotevření AVEčka. Zatím ke cvičení můžete využívat námi natočená videa v uzavřené Facebookové skupině Fitness AVE Outdoor (nutno požádat o vstup do skupiny), která jsme točili při jarním lockdownu. Ke cvičení budete využívat použe váhu vlastního těla a případně nějaké běžné pomůcky, které má doma každý. 

Fitness AVE

 Adresa : Tovární 5, Přerov

 Email : info@fitnessave.cz

 Telefon : +420 581 215 031

 Mobil : +420 777 838 917

Jsme členem ČKF - Česká komora fitness

©2021 Fitness AVE